कानमा ठुलो रिँग लगाउने फेशन- कानको लोती सिलाउनु

4 Jun 2018 Cutis-care

महिला एवम् पुरुषकोकानमा आकर्षणका लागि गरगहना लगाउनु साधारण कुरा हो । कानको लोतीमा अझ ठूलो प्वाल बनाएर Ring (रिँग) लगाउनु पनि फेसननै बनेको छ । तर समय अनुसार गरगहनाको भारले कानको लोती क्रमशः ठूलो हुदै जान्छ । ठूलोलोती बनाएको व्यक्तिहरुलाई पनि पछि त्यो फेसन मन नपर्ने हुन सक्छ ।

छाला रोग विशेषज्ञ सँग परामर्स गर्न धेरै व्यक्ति कानको लोती ठूलो भएको समस्या लिएर आउनुहुन्छ । तर के कानको लोती जहीँतहीँ मिलाउन सम्भव र सुरक्षित छ त ?

कानको लोतीलाई लेजर पध्दतिबाट सिलाउँदा पहिले जस्तै साधारण छाला हुन जान्छ । यो पध्दतिबाट कानको लोती मिलाउदा धेरै दुख्ने , रगत बग्ने र कानको लोती बराबर नहुने जस्ता जोखिमहरु हुदैनन् । कानको लोती मिलाए पीछ फेरि गरगहना लगाउन प्वाल बनाउन सकिन्छ ।

डा. धर्मेन्द्र कर्णका अनुसार धेरै महिलाहरु कानको लोति फाटेको समस्याबाट पिडित् छन् । तर उहाँहरुलाई यसको सामाधान कहाँ र को बाट हुन्छ भन्ने कुराको धेरै ज्ञान भने छैन ।

Search

+